BEEWAIR

Jako pierwszy produkt zarówno używany przez  Polską Grupę Dekontaminacyjno Dezynfekcyjną jak i przeznaczony do sprzedaży, gdyż jesteśmy jego dystrybutorem jest system BEEWAIR. Polska Grupa Dekontaminacyjno Dezynfekcyjna pragnie Państwu zaoferować utworzenie systemu oczyszczania powietrza i pomieszczeń z wirusów, bakterii, zarazków i innych czynników, takich jak np. alergeny. System opiera się na dwóch komponentach, czyszczeniu dogłębnym wykonywanym okresowo i bieżącym utrzymywaniu czystości powietrza, które jest obecnie podstawowym elementem dbania o komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów.

 

 

 

Uzupełnieniem systemu oczyszczania powietrza, które jest największym nośnikiem dla wirusów, bakterii, alergenów i wszelkich zanieczyszczeń jest system Beewair®. Urządzenie skutecznie chroni przed COVID-19 oraz innymi chorobami wywołanymi zanieczyszczeniem, zakażeniem krzyżowym, alergiami i lotnymi związkami organicznymi (VOC).

Beewair ® – to jedyna na świecie opatentowana technologia usuwająca z powietrza 99,99%c ząsteczek wielkości koronawirusa, o udowodnionej skuteczności. Skuteczność ta zostałapotwierdzona w niezależnych testach, przeprowadzonych przez uznane międzynarodowe laboratoria:®Intertek i Instytut Pasteur’a. Beewairto nieinwazyjne urządzenie medyczne do dezynfekcji®pomieszczeń, które wykorzystuje opatentowaną technologię DBD-Lyse, która niszczy i rozrywametodą fizyko-chemiczną cząstki węgla będące nośnikiem zanieczyszczeń. Sercem urządzenia jestakcelerator, w którym dochodzi do wytworzenia wolnych rodników, które natychmiast degradująwszystkie łańcuchy węglowe cząstek w reaktorze i przekształcają je w cząstki wody, tlenu, azotu i dwutlenku węgla, przywracając tym samym powietrze do pierwotnego stanu.